Корисне, цікаве та насичене проходження практики

16 червня 2021
170

Фаховий медико-фармацевтичний коледж Полтавського державного медичного університету відомий тим, що, навчаючись у ньому, здобувачі освіти можуть оптимально поєднувати навчання з практикою, адже у кожному навчанні найбільш важливими результатами є отримання ґрунтовних знань та практичних навичок роботи. Тому, університет особливо турбується про забезпечення своїх студентів якомога кращими базами практики для корисного, цікавого та насиченого проходження різноманітних видів практик з успішним досвідом для майбутньої професійної діяльності в галузі охорони здоров'я.

Так, студенти 1 курсу освітньо-професійної програми Фармація по закінченню навчального року проходять пропедевтичну практику у виробничих аптеках м. Полтави: № 270 ТОВ «Ліки Полтавщини», № 207 ПОКП «Полтавафарм»  та відділення №12 аптечного складу ТОВ «БаДМ». Під час цього виду практики вони мають можливість ознайомитись зі специфікою майбутньої професії, різними видами практичної діяльності, отримують первинні навички та уміння у виробничих умовах, виконують певну роботу за обраною спеціальністю на базах практики, а також формують необхідні професійні ціннісні орієнтири. В цьому їм допомагають  досвідчені і висококваліфіковані фахівці, які завжди готові поділитись знаннями і підтримати студентів.